Aunmani tööprotsess

 • Alustame visualiseerimisest

  Esmalt visualiseerime idee koos Sinu või Sinu valitud sisearhitektiga. Selgitame välja täpselt selle, millisena Sina ise oma kodu ette kujutad – millised on ihaldatud toonid, materjalid, lahendused ja tehnika. Teades Sinu maitset, tõekspidamisi ja ootusi, oskame Sinu ideed täiendada. Kohtumise järgselt visandame eskiisi, millelt näed esimest korda oma ideed päriselt ellu ärkamas.

 • Indikatiivne, ent täpne pakkumine

  Sind mõista on oluline! Arvestades Sinu eelistusi ja ootusi, oskame hinnata nende elluviimise maksumust. Just seetõttu ei erine meie indikatiivne pakkumine lõpp-pakkumisest enam kui 5% võrra.

 • Viimistleme lähteülesannet

  Külastame Sinu kodu ja selgitame välja kõik vajalikud mõõdud. Vaatleme üheskoos ideelahendust selle tulevases keskkonnas ja käime üle kõik detailid nii funktsionaalsuse kui silmapaistvuse osas. Vajadusel teeme loomulikult korrektuurid. Kui detailid on täpsustatud, koostame lõpliku pakkumise.

 • Toodame ja hoiame Sind kursis

  Teame täpselt, kui kaua Sinu mööbli valmimine aega võtab ning lepime kokku valmimiskuuäeva. Ootusärevuse leevendamiseks hoiame Sind kursis millises valmimisjärgus Sinu mööbel täpselt on. Mistahes küsimuste puhul saad alati pöörduda oma kliendihalduri poole.

 • Toome kohale, paigaldame ja kontrollime

  Valmis köögi transpordime Sinu koju esimesel võimalusel. Sinu aja kokku hoidmise huvides korraldame nii, et paigaldamine oleks vahetult pärast transporti. Paigaldatud köögile teostab kvaliteedikontrolli Sinu personaalne kliendihaldur. Teie ühine töö on nüüd ellu viidud. Sinu kodu on ühe teose võrra rikkam.

 • Hoolitseme ka pärast paigaldamist

  Anname igale Aunmani toodetud ja paigaldatud mööblile 5 aastase garantii ning furnituurile 25 aastase garantii. Mis iganes Sinu mööbliga ka ei juhtuks, meie hoolitseme selle eest, et sinu idee ja meie teostus kestaks.

Sinu ideest saab teos. Ainulaadne, läbimõeldud ja toimiv.