Köögimööbel

Mis iganes on Sinu jaoks olulisim. Ülim funktsionaalsus, ainulaadsus väljanägemises või kaasaegsed lahendused – meie suudame selle teoks teha. Täpselt sellisena, nagu Sina seda ette kujutad. Sellisena, nagu unistanud oled.

Selle modernse ja konkreetse joonega köögi loomisel on silmas peetud eelkõige koka vajadusi. Läbimõeldud ruumilahendus annab köögis toimetajale piisavalt tööpinda ning liikumisvabadust, ent sellegipoolest on kõik tööks vajalik käeulatuses. Funktsionaalsus ja elegants üheskoos

Efektiivsuse mõõdikuks võib olla nähtamatus. Seda peab silmas Novy köögiventilaatorite eliitmudel Panorama. Sedavõrd minimalistliku ja puhta disaini taga avaldub äärmiselt vaikne, ent erakordselt võimekas ventilaatorilahendus. Me ei usuks, kui poleks ise näinud.

Elegantselt peene joonega Blum Legrabox furnituurisisud libisevad pehmelt, sujuvalt ja vaikselt. Kümnete disainivariatsioonidega Legrabox lahendus on absoluutne köögitehnoloogia tipp. Blum köögisisude lipulaeva esteetilist poolt saadab muljetavaldav kandevõime. Seda kõike Sinu kodu ruumitoimivuse ja mugavuse huvides.

Tulge tutvuge materjalide ja värvidega meie salongis. Valminud tööde galerii: https://www.aunman.ee/portfolio-catalog/koogimoobel/