Kodutehnika

Fassaad on kõigest üks pool kontseptsioonist, mida kutsume iluks. Tõeliselt kaunid asjad on need, mis vaimustavad ka oma sisuga. Seetõttu kasutame Aunmani köökide pinna all tõelist tipptehnoloogiat.

Novy õhupuhastid

Detailides peitub võlu ja tihtipeale on neid detaile esmapilgul raske märgata. Täpselt sedasi võiks iseloomustada Novy õhupuhasteid. Võimekas kõrgklassitehnoloogia, mis on erakordselt vaikne ja energiat säästev. Novy õhupuhastite hulgast leiad nii lakkepaigaldatavad kui tööpinnalt kerkivad mudelid.

Disain, võimsus, energiasäästlikkus

Külmkapid, küpsetusahjud, õhupuhastid, veinikeldrid, integreeritavad kodumasinad ja pliidiplaadid — me pakume tehnilisi lahendusi, mida ühendavad võimsus, disain, lihtne hooldus ja energiasäästlikkus. Koostöös partneritega pakume igale vajadusele vastavaid lahendusi.

Electroluxi järgmise generatsiooni nõudepesumasin

See on tõeliselt mahukas masin, mis suudab korraga puhtaks pesta kuni 13 komplekti nõusid. Väljatõstetava korvi abil on masina täitmine enneolematult mugav. Kummardamine jääb minevikku. Lisaks mahukusele ja energiasäästlikkusele kasutab Electrolux täiesti uudset kuivatussüsteemi.