Aunman avas uksed

9. novembril avasime pidulikult eestimaise eksklusiivmööblibrändi Aunmani esindussalongi Tallinnas, Pärnu mnt 126. Salongi avamisele kutsusime suurepärase seltskonna ning märkide järgi läks pidu suurepäraselt.

Katki läks kolm veiniklaasi, mis annab lootust, et Aunmanile jagub küllaga õnne ja me murrame end juba üsna pea eksklusiivmööblibrändide kitsale turule. Maha tuli pesta suur hulk sõrmejälgi, mida jagus kõige rohkem justnimelt nende Aunmani pärlite peale, millega suudame turul teistest selgelt eristuda – looduslikust kivist tööpinnad ja kvaliteetsed Novy õhupuhastid.

Avaürituse õhtujuhtideks oli humoorikas ja särav õe-venna duo Sandra Uusberg ja Kristjan Üksküla. Tervitussõnadele järgnes klaaside kokkulöömine ja Aunmani turundus- ja kommunikatsioonijuhi Elke Auni kõne.

Külalisi tervitas ka armastatud peakokk Peeter Pihel, kelle osavate käte vahelt saab alati vaid head ja paremat ning nii mõndagi üllatavat. Erandiks ei olnud ka see õhtu. Lausa vastupidi – vaevalt on palju neid inimesi, kes on saanud osa kulinaarsest tragikomöödiast, mis peakoka ja õhtujuhtide eestvedamisel lahti rullus. Mõeldes ruumide omapäraselt sopilisele paigutusele, sai spektaaklit mugavalt jälgida ka ekraanide vahendusel.

Vaadates toitu, oli siiski selge, et midagi traagilist ega koomilist sedapuhku pelgama ei pea. Pakutav oli nii silmi kui ka maitsemeeli paitav elamus. Muidugi saatis hõrgutisi ka filigraanse täpsusega valitud vein. Kel tuju ja tahtmist tuntud peakokaga koos töötada, said sedagi teha.

Nagu üks pidu ei saa mööduda hea toiduta, on oluline ka hea muusikavalik. Ka sellega olid asjad parimas korras, kuna Anna Põldoja ja Erki Pärnoja näol on tegemist tõeliste professionaalidega.

Veelkord aitäh nende klaasikildude, sõrmejälgede ja kõige muu eest! Avaüritusel osalejate siiras uudishimu, kuidas üks lihtne Viljandi perekond on suutnud luua maailma tippklassi mööblitegijatega konkureeriva Eesti oma eksklusiivbrändi, tegi südame alt pikaks ajaks väga soojaks.

Loodame siiralt, et üritus meeldis kallitele külalistele sama palju kui meile endile. Loomulikult ei ole Aunmani uue salongi uksed avatud ainult pidulikeks sündmusteks. Vahetu ja lihtne kontakt ning tipptasemel mööbel igasse Sinu kodu tuppa on igaühe päralt kõigil tööpäevadel. Tere tulemast meie salongi Pärnu mnt 126!

Fotod: Sten Roosvald