Anni Arro uues köögistuudios said Aunmani köögimööbli ristsed peetud

Meile meeldivad inimesed, kes tahavad ja suudavad mitte millestki midagi luua. Mõelda midagi välja. Märgata vanu kulunud asju ning anda neile uus elu.  

Anni Arro uue köögistuudio asemel oli vanasti kopsakas, ligi 80-ruutmeetrine garaaž. Nüüd on sellest saanud mõnus kokkamise ja toidu nautimise koht maast laeni akende, auväärse söögilaua ja suure köögisaarega. Kes kokkamisega liiga hoogu läheb, selle jaoks on seal isegi duširuum olemas. Asukoht on muidugi imeline, Tallinnas Kassisaba linnajaoks ühes Toompuiestee maja privaatses hoovis. Tore on tõdeda, et stuudio köögimööbel valmis Aunmani meistrite käe all.

Anni köögimööbel valmis Aunmani meistrite käe all

Nii et need, kes head toitu tõesti naudivad, saavad sõbrad või kolleegid kokku koguda ning Anni Arro juhatusel ka ise käed külge panna.

Kes Sepamaa kokaraamatuid lugenud, teab, et Anni hindab puhtaid ja selgeid maitseid. Ning et tema üks salaarmastus on Itaalia. Seda kogesid ka ajakirjanikud ja sisekujundajad, keda Anni ja Aunman enne jaanipäeva uude köögistuudiosse ühiselt külla kutsusid. Bruschettad, anšoovised, tomatid ja juustud moodustasid tõepoolest hõrgud maitsekooslused. Ning lõpuks muidugi kuulus Nadja oma kookidega, mis viisid keele alla.

Nadja koogid viisid keele alla!

Meie jaoks oli muidugi tore, et Annil jagus köögimööbli kohta palju häid sõnu. Meie jaoks oli paras väljakutse teha profiköök, mis pidi vastama Anni mitmele ootusele. Esiteks pidi see olema kvaliteetne, vastupidav ning lihtsasti hooldatav. Samas pidi see välja nägema nagu üks mõnus koduköök. Nii et meie sisekujundajal Irene Pressil  ning inseneridel tuli tihti käigult leida lahendused, mis pole päris tavapärased. Nagu näiteks roostevabast plekist tööpinnad, kuhu on kraanikausid sisse pressitud. Või riiulid, mida tuli ohutuse tagamiseks ka lakke kinnitada.

Riiulid, mida tuli ohutuse tagamiseks ka lakke kinnitada.

Aga nagu me oleme öelnud – erilahendused ongi Aunmani leib. Meie jaoks oli see tore ja arendav koostöö, tänu millele oskame senisest nutikaid lahendusi ka uutele klientidele välja pakkuda.

Annile palju toredaid hetki uues köögistuudios!

 

Siit saate rohkem infot Aunmani premium-mööbli salongi kohta.