Merko Pikaliiva kvartali teine näidiskorter sisustati samuti Aunmani mööbliga

Eesti mainekaima kinnisvaraarendaja Merko ja premium-mööbli valmistaja Aunmani koostöö jõudis järjekordse tähiseni: Pikaliiva kvartalis valmis teine näidiskorter. Sarnaselt esimesele näidiskorterile on ka see sisustatud Aunmani eritellimusmööbliga.  

 

Pikaliiva II kvartali näidiskorter. Foto: Katrin Uusoja

 

 

Erinevalt Pikaliiva eelmisest näidiskorterist on disainer Maarja Mets sel korral loonud minimalistliku ja uus-skandinaavialiku atmosfääri, mida iseloomustavad puhtad jooned, ümarad vormid ja detailid ning minimalistlik paigutus. „Kasutasin neutraalseid toone ja materjale – kreemikad heledad toonid nagu valge, beež, taupe, millele annavad toonilist täiendust soe tumepruun ja hetkel moevärvina kasutuses olev punakaspruun värvitoon. Kogu värvigamma seovad kokku mustad detailid ja mööblivalik,“ ütles Maarja Mets. 

 

Aunman köögimööbel. Foto: Katrin Uusoja

 

Aunman eritellimusel vannitoamööbel ning esiku garderoob. Foto: Katrin Uusoja

 

Aunmanis valminud eritellimusmööbel moodustab ühtse terviku kogu korteris. Samadest materjalidest valmistatud mööbel järgib ühtlast stiili nii köögis, vannitoas kui ka esikus, samuti magamistoa garderoobis ja elutoa TV-seinas. Maarja Mets selgitas, miks otsustas ta mattvalge mööbliplaadi ja naturaalse tammespooni kasuks: „Valged kapid hoiavad välimuse puhta ja minimalistlikuna. Kui me räägime hubasest elamisest, siis minu arusaamist mööda me puidust mööda minna ei saa. Puit on interjööris juba pikka aega hinnatud selle loodusliku ilu ja esteetiliselt soojendavate omaduste poolest.“ 

Aunmani erilahendusena valminud elutoamööbel. Foto: Katrin Uusoja


Aunman käändustega garderoob magamistoas. Foto: Katrin Uusoja

 

Särtsakamat aktsenti lisab korterisse pruun pressmarmor, millest on tehtud töötasapind ja tagasein köögis ning töötasapind pesuruumis. Magamistoas ja elutoas on sama kivi lauavalgustitel esindatud. 
„Pruuni marmorkivi ideeks oli luua aktsenti heledale koloriidile ja omavahel mängima panna valge ja puidune pind. Pruun marmor võib tunduda ebatavaline, kuid juba praegu ning lähiajal veelgi enam muutub see värvitoon väga populaarseks,“ selgitas disainer. 

Pruun marmor kogub järjest populaarsust. Foto: Katrin Uusoja


Foto: Katrin Uusoja


Aunman erilahendusena valminud koridori garderoobikapp. Foto: Katrin Uusoja

 

Aunmani tööstiili iseloomustab disainer Maarja Mets järgmiselt: „Aunmaniga on alati olnud sujuv koostöö: hea kättesaadavus ning kaasamõtlemine, kiire info liikumine ja paigaldus. Aunmanis on olemas suurepärane klientidega suhtlemise oskus.“

Aunmani tootmisjuht Andreas Aun ütles, et eritellimus ongi ettevõtte jaoks igapäevane töö. Ettevõte valmistab iga riiuli ja kapi just sellise laiuse, kõrguse ja sügavusega, nagu klient soovib. Seda võimaldavad Saksamaalt pärit tipptasemel masinapark ja jätkusuutlik tootmistehnoloogia. 

„Naturaalse tammespooniga töötamisel on alati väljakutseks puidu mustri täpne sobitamine. Julgen öelda, et uue näidiskorteri tulevane omanik võib meie meistrite tööga tõeliselt rahule jääda,“ ütles Andreas Aun. Ta lisas: „Kuna innovaatilise PUR-tehnoloogia abil kanditakse iga detaili kõik küljed, on mööbel täielikult vastupidav nii niiskusele kui ka veepritsmeile. Ka mööbli neis osades, mis on kliendi pilgu eest varjatud. Tänu sellele anname mööblile viieaastase garantii.  Lisaks, kuna kasutame väga töökindlad uksehingi ja sahtlisüsteeme, siis nende garantii kestab 25 aastat.“  

 

Foto: Katrin Uusoja

 

Taustainfo:

  • Pikaliiva kvartal asub Tallinnas looduskaunis kohas, Harku järve ja Rocca al Mare keskuse lähedal. Suurest liiklusest puutumata elamurajooni arendab Merko. Viie etapi jooksul kerkib hubasesse kvartalisse kokku kümme neljakordset kortermaja. Kõigile Pikaliiva korteriostjatele valmistab Aunman mööbli -15% soodustusega.

Vaata lähemalt: www.merko.ee/pikaliiva

  • Merko Ehitus Eesti kuulub Baltikumi juhtivasse ehituskontserni AS Merko Ehitus, mille aktsiad on noteeritud NASDAQ Tallinn börsil alates 1997. aastast. Kontsern annab Eestis, Lätis, Leedus ja Norras tööd ligi 800 inimesele. 

Vaata lähemalt: www.merko.ee

  • Aunman on Viljandi mööblitootja Baltest premium-bränd, mis on spetsialiseerunud eritellimusmööblile. Baltest on perefirma, mis alustas 15 aastat tagasi Viljandis. Praeguseks on ettevõte kasvanud Eesti üheks suurimaks köögi-, esiku- ja vannitoamööbli tootjaks. Ettevõttes töötab 50 inimest. Baltesti ja Aunmani brändi kandvad köögi-, esiku- ja vannitoamööbli komplektid on jõudnud juba enam kui kümne tuhandesse Eesti, Soome ja Rootsi kodusse, kaugeim klient on üks Aasias asuv hotell, mille jaoks praegu sisustust valmistatakse. Aunmani esindussalong asub Tallinnas Pärnu maanteel.

Vaata lähemalt: www.aunman.ee

Täiendav info: 

Disainer Maarja Mets
tel: 5345 3791
e-mail: maarja@kakstooni.ee

Aunmani tootmisjuht Andreas Aun
tel: 5568 3066
e-mail: andreas@aunman.ee