Merko Pikaliiva uusarenduse näidiskorter sisustati Aunmani premium-mööbliga

 

Populaarse Pikaliiva elamukompleksi vastvalminud näidiskorter on sisustatud eestimaise Aunmani eritellimusmööbliga. Tegemist on piirkonna arendaja Merko Ehituse ja Aunmani esimese koostööprojektiga.

Sisearhitekt Maarja Metsa (Kaks Tooni) kavandite järgi valmistas Aunman erilahendusena köögi- ja esikumööbli, samuti magamistoa riidekapi lahenduse ning teleriseina elutuppa. 

„Kuna minu ideeks oli luua hubane, trendikates pehmetes toonides ning luksuslike detailidega näidiskorter, tundus, et just neid märksõnu võiks omada ka mööbel. Et näidiskorteri aktsentseina toon on tume, soovisin mööbli pastelse tooni ja naturaalse puidu abil luua helgemat ning harmoneeruvat tulemust,“ ütles Maarja Mets. „Selline kombinatsioon aitab koju luua soojustunnet ning neutraalne foon jätab ka hilisemaks rohkem mänguruumi.“

Lisamaks harmoneeruva värvi- ja materjalilahenduse juurde veidi luksust, valis disainer kööki heleda marmorpinna. Esikukappi tõstavad esile messingist ümarate vormidega käepidemed ning oliiviroheline sametist istepink koos peeglist tagaseinaga.  Elegantsust ja luksust magamistuppa lisavad garderoobikapi halli peegelpinnaga uksed, mille sisse on integreeritud messingust käepidemed. Marmor ja messing on elamisse luksust ning sära lisav kooslus. 

Elegantsed halli peegliga garderoobiuksed

Köögimööbli teeb eripäraseks veel see, et kivi ei kasutatud ainult töötasapinnana, vaid ka tagaseinas, küljedel ning ülemise korpusena. Teadaolevalt kasutatakse sellist lahendust Eestis esmakordselt.
Teleriseina lahenduseks sai maast laeni tammespooni freesitud soontega seinapaneel, millele kinnitub telerialus LED-valgustuse ning messingust käepidemetega.

„Eritellimusmööbel on puhaste joontega, tarbetute elementideta, kaasaegne ning toetab kogu interjööri läbimõeldud kontseptsiooni, mis on eritellimusmööbli heaks omaduseks,“ kinnitas  Maarja.

*

 

Aunmani juhataja Andreas Auna sõnul ongi Aunman keskendunud tavapärasest nõudlikumale kliendile.  „Tänu targale Saksa tootmistehnoloogiale ja erilistele materjalidele suudame ka keerulised erilahendused valmis teha, samuti on mitmed tehniliselt väljakutsuvamad tellimused andnud meie mööblimeistrite kõvasti kogemusi juurde,“ ütles Andreas Aun. „Kasuks tuleb seegi, et tehas asub keset Eestit Viljandis – tänu sellele saame selle päevani, mil saag pole veel materjali puutunud, veel ja viimase hetke muudatused sisse viia.“

Vennad Henry ja Andreas Aun vastutavad igapäevaselt tehase laitmatu toimimise eest.

 

          Taustainfo:

  • Pikaliiva on Tallinna elamurajoon, mis asub looduskaunis kohas Harju järve ja Rocca al Mare keskuse lähedal. Suurest liiklusest puutumata elamurajooni arendab Merko Ehitus, kokku valmib seal kümme neljakordset elumaja. Alanud on kolmanda etapi korterite müük.

          Vaata lähemalt: https://merko.ee/pikaliiva/

 

  • Merko Ehitus Eesti kuulub Baltikumi juhtivasse ehituskontserni AS Merko Ehitus, mille aktsiad on noteeritud NASDAQ Tallinn börsil alates 1997. aastast. Kontsern annab Eestis, Lätis, Leedus ja Norras tööd ligi 800 inimesele.

          Vaata lähemalt: www.merko.ee

 

  • Aunman on Viljandi mööblitootja premium-bränd, mille all toodetakse eritellimusmööblit kõige nõudlikumale kliendisegmendile. Aunman on perefirma, mis sai alguse 15 aastat tagasi Viljandis. Praeguseks on ettevõte kasvanud Eesti üheks suurimaks köögi-, esiku- ja vannitoamööbli tootjaks. Ettevõttes töötab 50 inimest. Aunmani brändi kandvad köögi-, esiku- ja vannitoamööbli komplektid on jõudnud juba enam kui kümne tuhandesse Eesti, Soome ja Rootsi kodusse. Aunmani esindussalong asub Tallinnas Pärnu maanteel.

          Vaata lähemalt: www.aunman.ee

 

NB! Kõigile Pikaliiva arenduse koduomanikele on Aunmani mööbel -15% soodsam. Loome koos sinuga kodu, millest oled unistanud!