Aunmani salongi külastas menukas „Modnoe Utro“ telesaade

Kas nautisite enne kevade tulekut õues külma ja lund, ning teil jäi vaatamata, kuidas „Modnoje Utro“ saategrupp koos saatejuhi Alina Privalovaga meil külas käis? Õnneks saab seda teleklippi saab meie veebilehel järele vaadata.

Olgu öeldud, et „Modnoje Utro“ on TV3+ laupäeva hommikuti eetris olev populaarne telesaade, mis on mõeldud kogu perele, tutvustades vaatajaile moodsat moe-, ilu-, disaini- ja tervisemaailma.

Aunmani disainer-konsultant Olga Stotskaja tutvustas televaatajaile salongi kahel korrusel asuvat väljapanekut, mis rahuldab tänu rikkalikule materjalivalikule ja erilahendustele ka kõige nõudlikuma ostja soovid. Vaatajaid nägid muuhulgas uusi garderoobilahendusi, kus riidepuud saab tõmmata kapist eemale, et rõivaid mugavalt kätte saada; samuti varjatud kööki, mis kogub populaarsust kodudes, kus köök ja elutuba on ühendatud. Paneelid, mis köögikappe ja -tehnikat diskreetselt varjavad, liiguvad köögi kasutamisel eest ära köögimööbli külgedele.

Aunmani disainer-konsultant Olga Stotskaja tutvustas televaatajaile salongi kahel korrusel asuvat väljapanekut

Saates näidati veel mitmeid põnevaid lahendusi: näiteks Blanco segistid, mida saab üles-alla liigutada, juhul kui on vaja selle taga asuvat akent või kapiust avada. Või siis jalaga avatavad kapid, mis on toiduvalmistamisel ülimalt mugavad. Samuti nõudepesumasin, mis koosneb mitmest sahtlist. Väikese hulga nõude puhul pannakse käima vaid üks sektsioon, mis on taas üks väike samm jätkusuutliku loodushoiu suunas.

Olga demonstreeris televaatajaile nõudepesumasinat, mis koosneb mitmest sahtlist

Salongi üheks pärliks on Novy One õhuvõtja, mis tõuseb üles otse pliidiplaadi seest, olles lõhnade ja auru eemaldamisel tavalahendustest 30% efektiivsem. Novy One on viimasel ajal pälvinud kuhjaga tunnustust – esiteks prestiižika disainiauhinna Red Dot Award, samuti auhindas seda hiljuti UK köögi- ja vannitoa disainerite profiajakiri Designer Kitchen & Bathroom Magazine.

Novy One õhupuhasti on viimasel ajal pälvinud kuhjaga tunnustust

Ja lõpetuseks midagi, mille puhul saatejuht Alina Privalova tunnistas, et näeb sellist lahendust esmakordselt: üliõhukese naturaalse kivi- või betoonikihiga kaetud kapiuksed. Tõepoolest, Viljandis juba 12 aastat tegutsenud tehas saab tänu uusimale tehnoloogiale hakkama ka kõige erilisemate materjalidega.

Aunmani salongist leiate üle 100 erineva materjali

Nii, et seadke end mugavalt sisse ja …tere tulemast Aunmani salongi!

Vaadake Modnoje Utro teleklippi siit.