Väärtused

Inspireerime, toetame ja nõustame. Loome koos Sinuga kodu, kus unistustest saavad unustamatud hetked.

Kodud, millest peegeldub loovus, meelerahu ja personaalsus. Kodud, kus lõõgastuda, askeldada, rahuneda ja üllatuda. Kodud, kus nautida iga päeva. Köök, garderoob ja vannituba, mis on meisterdatud eritellimusena vastavalt Sinu nägemusele.

AUNMAN, Baltest mööblikontserni esindusbränd, on eksklusiivmööblit tootev pereettevõte, kus valmivad unikaalsed rätseplahendused. Oleme ainus mööblikontsern Eestis, kus on juba 12 aastat kõik detailid tervikliku kontrolli all – alates joonistest ja materjalinäidistest, mõõtmisest ja tootmisest, lõpetades transpordi ja paigaldusega.

AUNMAN mööbli loomise kogemuse teeb unikaalseks personaalne kliendihaldur ning reaalajas jälgitav valmimisprotsess, mis lõpeb kvaliteedikontrolliga. Meil on lõputult valikuvõimalusi Sinu unistuste kodu loomiseks.
Tulge, jagage meiega oma unistusi ja mõtteid.

Meelerahu

Aeg on luksus, mida tahame väärtustada enda ja lähedaste eest hoolitsedes, luues head elukvaliteeti ja meelerahu. Kodu on koht, kus tähistame oma suuri ja väikesi võite, kus toetame üksteist, kuulame ja jagame. Ideaalne kodusisustus aitab keskenduda just nendele olulistele hetkedele. Meie mööblistuudios kohtuvad 12 aastat kodumaise pereettevõtte kogemusi ja oskused ruumi säästvate ja aega väärtustavate köökide, garderoobide ja vannitubade loomisel.

Loovus

Nagu ütles Picasso: “Kõik, mida suudad ette kujutada, on reaalne”. Loovus on jõud, mis viib meid edasi, avab uusi teid, inspireerib avastama ja leiutama. Meie eesmärgiks on Sind meeldivalt üllatada. Kasutades Sinu unistusi, loovust, parimaid materjale ja tooteid, loome koos kodu, kus kohtuvad traditsioonid ja tipptehnoloogia.

Personaalsus

Kodu on Sinu isiksuse peegel. Tõeliselt unikaalsed lahendused on alati personaalsed. Just sellepärast kasutame iga oma projekti puhul Aunmani poolt väljatöötatud 9-sammulist lähenemist. Käime läbi iga detaili, et lõpptulemuses kumaks läbi Sinu iseloom. Esmaklassilise klienditeeninduse aluseks on personaalne kliendihaldur, kes vastutab kogu projekti laitmatu teostamise eest.